Fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: zdar

žblept

Datum
Vložil
Titulek

PSN

Zdravim, čumím, že se ti anonymus nějak rozjeli. Doufam že opět nanapadnou PSN jak sem kdesi četl to bychom si zas chvílu nezahráli:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: PSN

Jsou to jantarove, at radsi masturbujou nad fotkou novyho intel pentium,,, Na GR byl clanek a tam psali, ze PSN uz snad nechaji byt. Sice je to bulvarni platek, ale goufam v to.
Nejlepsi jsou ZTOHOVEN

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: PSN

Asi nevíte o ACTA a o celosvětové dohodě kterou mimochodem podepsala i Česká republika? Nikdy jim jsem nefandil ale teď můžou pomoct.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: PSN

Co je ACTA? Zde videjko. Užijte si internetu tak jak ho znáte- svobodný, za rok už takoví nemusí být . https://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/co-je-acta

Datum
Vložil
Titulek

Navrat

Sleduju,ze porad valite kz.To je uchvancacujiciiii.Ja ted byl nucen hrat 3tydny cod na complu.Byl jsem na cviceni v Nemecku.Hnus....borci nastaveno max senzitivitu na mysi.Chtelo se mi zvracet.Jsem jim rikal,ze to uz si rovnou muzou prepinat pohledy tlacitkama.Jo je to rychlost,ale ze hry maji uplnou picu.....zaplat panbuh za konzoli.Ovladat postavu sipkama,takovej nesmysl.A jak se mlati v prsa jaci jsou killeri....Dival jsem se jak ten nejlepsi paril a vypadalo to asi takhle:Sprint,skub mysi vystrel,sprint,vystrel,sprint skub mysi vystrel.Takhle behal po te trapne mape porad dokolecka po obvodu a delal porad to same.Na konci jsem se ho zeptal jestli si sel zabehat nebo zahrat,pac za celou tu dobu jsem nestihl ani omrknout tu mapu.A on rika...to je jedno hlavne se podivej na to skore.....viva la PS3.....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Navrat

Nazdar, PC gameplay komentovat nebudu to nemá smysl. Ale až budeš moct tak můžem zahrát kz2. Hráči se shromažďujou na gemerocku, hrajem -zatím- každou neděli v 16 hod..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Navrat

Zdarec, sem teď čistil ps3 takže sem si všechnovymazal ale jinak ke kz2 se zase vrátím pokud se hrává pravidelně, protože ten Bf3 mě začíná opět omrzovat jak se nehraje týmově tak je to oničem...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Navrat

Proto hraju jen TDM :-). Stačí si pamatovat spawny a je to v klidu :-)

Datum
Vložil
Titulek

GAME ROCK KZ2 SESSION :-)

V neděli se zas hraje. Příjdete?

<< 399 | 400 | 401 | 402 | 403 >>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.